Connect with Us

Heq dorë nga flokët brunë/ Albana Osmani bën ndryshimin e papritur në pamje

Showbizz

Heq dorë nga flokët brunë/ Albana Osmani bën ndryshimin e papritur në pamje

Publikuar

-

Moderatorja Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura dhe seksi të ekranit. Albana ka vendosur të heqë dorë nga flokët brune duke u shfaqur me pamjen e re.

Nëpërmjet një video të publikuar në Instagram, Albana shfaqet duke kënduar këngën Sekreti im të Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çakos, ndërkohë që tregon dhe flokët e rinj.

Ndjekësit e saj kanë vërshuar menjëherë me komentet komplimentuese në adresë të saj  dhe e kanë pëlqyer shumë ndryshimin e saj.

Tashmë nuk do ta shohim me flokët e zinj në ekran kështu që mësohuni me pamjen e re të moderatores.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Anna” në versionin e Robert Berishës/ Këngëtari këndon këngën e ish bashkëshortes

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është kthyer tashmë në më të komentuarin e mediacve rozë për shkak të deklaratave të tij të forta. Që pas momentit ku deklaroi se ishte ndarë këngëtarja Nora Istrefi, Roberti ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. I ftuar në emisionin Soiree Roberti ka kënduar këngën më të re të Norës dhe Gjikos […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE