Connect with Us

Luana Vjollca paralajmëron fansat/ Cila do të jetë surpriza e radhës e moderatores?

Showbizz

Luana Vjollca paralajmëron fansat/ Cila do të jetë surpriza e radhës e moderatores?

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Pas suksesit me projektet e saj muzikore dhe emisionin, moderatorja ka paralajmëruar fansat e saj për një projekt të ri.

Luana e ka bërë të ditur këtë nëpërmjet një video ku shfaqet me ekipin e saj në prapaskenë.

Ajo ka treguar se ky do të jetë një projekt ndryshe nga të tjerët dhe do ta shohim për herë të parë në këtë rol.

“Së shpejti… per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???”, shkruan Luana krahas videos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Hoqa dorë nga bakllavaja”/ Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, bën ndryshimin drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare ,Marsela Çibukaj e cila është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar u shfaq dje me këngën e saj më të re në “Kënga Magjike”. Pak minuta para se këngëtarja të dilte në skenë, Xhemi Shehu ka publikuar disa video në “Instastory”, për t’i uruar suksese mikeshës së saj. Sigurisht që fjalët e Xhemit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nëse do rrinit me ne do e kuptonit”/ U tha se ishte në një lidhje sekrete me Drilon Hoxhën, reagon Anna Lika

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme, lajmi se aktorët shqiptarë Anna Lika dhe Drilon Hoxha janë në një lidhje sekrete, bëri bujë në mediat rozë. Sipas aludimeve, ata po mundohen ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre, teksa po punojnë së bashku për një film ku Anna është në rolin kryesor. Pas këtyre lajmeve, aktorja ka reaguar për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Çfarë po ndodh me Meghan Markle?/ Veprimet e “dyshimta” të dukeshës po i habisin të gjithë

Publikuar

-

Nga

Në mediat e huaja rozë, prej disa ditësh ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Meghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë. Kjo nisi pas një takimi që çifti mbretëror bëri me disa ushtarakë dhe Harry shprehu interes të lartë për një fëmijë të dytë. Gjithashtu gjatë festivalit të “Remembrance Day” të gjithë […]

LEXO TE PLOTE