Connect with Us

Modelet më “IN” të flokëve/ 50 yjet botërore që do t’iu frymëzojnë me pamjen e tyre

Life Style

Modelet më “IN” të flokëve/ 50 yjet botërore që do t’iu frymëzojnë me pamjen e tyre

Publikuar

-

Shkoni tek parukiri juaj por nuk jeni të vendosur se çfarë modeli flokësh dëshironi? Flokët e shkrutër mbi supe janë modeli më i preferuar i personazheve të famshme. Nëse doni të dukeni sa më të sofistikuar apo elegant këto janë personazhet e famshme që mund të jenë një frymëzim për shumë prej jush./ CNA.al

Maisie Williams

Regina King

Camila Mendes

Kaitlyn Dever

Gabrielle Union

Charli XCX

Jenna Deëan

Michelle Ëilliams

Hailey Baldëin

Evan Rachel

Cate Blanchett

Carey Mulligan

Mila Kunis

Sarah Paulson

Emily Ratajkoëski

Cara Delevingne

Bella Hadid

Taraji P. Henson

Alicia Vikander

Kim Kardashian

Jourdan Dunn

Katy Perry

Alison Brie

Kerry Ëashington

Lucy Hale

Olivia Culpo

Chloe Grace

Olivia Ëilde

Rihanna

Rachel McAdams

Lea Seydoux

Jessica Chastain

Jennifer Laërence

Demi Lovato

Charlize Theron

Jessica Alba

Emilia Clarke

Rosie Huntington-Ëhiteley

Taylor Sëift

Selena Gomez

Dakota Johnson

Rose Byrne

Lily Collins

Cameron Diaz

Emma Roberts

January Jones

Sofia Coppola

Jennifer Aniston

Olivia Munn

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE