Connect with Us

Modelja e Instagramit ekspozon të pasmet gjigante në rrjetet sociale/ Zbuloni shifrën marramendëse që merr për çdo postim

Showbizz

Modelja e Instagramit ekspozon të pasmet gjigante në rrjetet sociale/ Zbuloni shifrën marramendëse që merr për çdo postim

Publikuar

-

Teksa ju jeni duke menduar se nuk paguheni mjaftueshëm për punën tuaj, modelja rumune e Instagramit, Andrea Abeli po i shton zerot në llogarinë e saj vetëm duke ekspozuar të pasmet.

Andrea ka punuar si një dizajnere në internet por së fundi falë disa operacioneve plastike ka arritur të fitojë shumë para.

Ajo numëron më shumë se 3 milion ndjekës në instagram dhe për çdo post paguhet duke u nisur nga 410 paundë deri në 4100 paundë.

Ajo pretendon se fiton rreth 1.2 milionë paundë në vit dhe kjo vetëm duke ekspozuar të pasmet e saj gjigante.

“Unë po përpiqem të kombinoj humorin dhe paraqitjen time seksi për ta bërë këtë përmbajtje sa më argëtuese”, është shprehur ajo.

Gjithashtu 35 vjeçarja mendon se është ndershmëria e saj ajo që e ka bërë kaq të famshme në rrjetet sociale.

Për më tepër ajo ka një faqe ku shpesh herë i fton fansat e saj të bëhen pjesë e saj për ta parë pamje ëm ekskluzive të saj.

Por jo të gjithë ata që e ndjekin e duan në rrjetet sociale. Andrea ka treguar se shpesh herë merr edhe komente negative madje ajo ndau një nga komentet më urrejtëse që kishte marrë.

“Komenti më i keq që kam marrë ishte nga një person që më thoshte se unë do të digjem në ferr dhe kur kjo të ndodhë do të mbajë erë e gjitha plastikë”, tregon Andrea./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Publikuar

-

Nga

Dj Vin Veli është komentuar shumë që prej ndarjes nga moderatorja Bora Zemani. Ai ka vijuar me karrierën e tij dhe ka qëndruar larg mediave prej kohësh. Së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ku ka tregua se çfarë ka ndodhur gjithë këto kohë në jetën e tij. Vin Veli ka rrëfyer […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh Iva Aliko është përfolur për jetën private dhe lidhjen e saj me një ish deputet, emrin e të cilit nuk e zbuloi. Pak kohë më parë Iva ka treguar se është ndarë nga ish deputeti dhe tashmë është në një lidhje të re dashurie. Gjatë një interviste për “Bluetooth”, Iva ka treguar “sekretin” […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol në skandalin e përgjimeve/ Ish e dashura e deputetit sqaron njëherë e mirë lidhjen me “Zogun e Tiranës”

Publikuar

-

Nga

Iva Aliko është një nga vajzat më të komentuara së fundi në shoëbizin shqiptar. Si rrallëherë Iva Aliko ka folur rreth çështjes së “Zogut të Tiranës” si dhe ka sqaruar përmendjen e emrit të saj në këtë situatë. Në një intervistë për “Bluetooth”, Iva ka treguar se nuk është aspak e përfshirë në çështjen e […]

LEXO TE PLOTE