Connect with Us

“Nuk do të bëhemi shokë të ngushtë”/ Fjoralba Ponari flet për pozicionin e Olti Currit në “E Diell”

Showbizz

“Nuk do të bëhemi shokë të ngushtë”/ Fjoralba Ponari flet për pozicionin e Olti Currit në “E Diell”

Publikuar

-

Të gjithë e mbani mend sherrin virtual mes blogerit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Blogeri e ironizoi për gafat që moderatorja bënte në emision dhe kjo e fundit reagonte ndaj thumbimeve të tij.

Mirëpo së fundi blogeri dhe moderatorja janë së abshku në programin E Diell dhe isgurisht lind pyetja se si do të reagojë moderatorja apo vetë Olti Curri.

Gjkatë një interviste me ndjekësit e saj moderatorja është përballur me një pyetje mjaft pikante.

“Si do të bashkëpunosh me Olti Currin tani që është pjesë e  “E diell”, shkruan ndjekësja. Fjoralba është përgjigjur me shumë zgjuarsi pyetjes duke thënë se :

“Nuk do bëhemi papritur shokë të ngushtë jo. Ama, do ta respektoj për pozicionin që ka te “E diell”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i njohur i jep fund lidhjes/ Detaji që i nxorri zbuluar

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur për rolin e tij si Kabiri në serialin “Sarasvatiçandra” prej vitesh është komentuar për lidhjen me modelen shqiptare Ilda Kroni. Ashish Kapoor prej muajsh nuk publikon më foto me bukuroshen shqiptare dhe nuk e shpreh më hapur dashurinë e tij për të. Madje nuk e ka fshirë dhe nga Instagrami. Edhe pse […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi heq dorë nga aktrimi/ Zbulon arsyen e fortë të këtij vendimi

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi është e njohur jo vetëm në Shqipëri por edhe në Turqi. Ajo është e martuar me një nga aktorët më të dashur turk Tolgahan Sayisman. Almeda ka qenë e ftuar së fundi në një emision në Turqi ku është pyetur nëse do ta vazhdonte karrierën e saj si aktore. Almeda është shfaqur në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Historia e dashurisë nisi 30 vite më parë/ Pamela Anderson publikon foton e parë me producentin 74 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Pamela Anderson, 52 vjeç ka publikuar  foton e parë pas martesës me bashkëshortine saj 74 vjeçar, producentin Jon Peters. Çifti më i ri në showbizin e huaj kanë pozuar krah njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duken më të lumtur se kurrë. Historia e tyre e dashurisë ka nisur 30 vite më parë, pasi producenti e kishte […]

LEXO TE PLOTE