Connect with Us

Sot në serialin “Bija ime”/ Ojky dhe Demir largohen nga shtëpia e Xhandanit

Life Style

Sot në serialin “Bija ime”/ Ojky dhe Demir largohen nga shtëpia e Xhandanit

Publikuar

-

Demir i jep shpresa nënës së Ugurit se ai do kthehet. Xhemal përplaset me qëllim me Xhandanin. Demir shkon të takojë Ugurin në burg së bashku me avokatin. Ugur nuk pranon të takohet me Demirin por më pas bindet. Avokati i kërkon Ugurit të dëshmojë kundër Zhiletit që të dalë nga burgu. Ugur ka frikë të dëshmojë kundër tij ndërsa Demir mendon që ata të fillojnë të punojnë si njerëz dhe të heqin dorë nga punët e pista.

Demir shkon të marrë Ojkyn nga shkolla dhe mëson se mamaja e Mertxhanit do vonohet. Ai detyrohet të mbajë Ojkyn dhe Mertxhanin. Demir bëhet xheloz për marrëdhënien e Ojkysë me Mertxhanin. Nëna e Mertxhanit i kërkon falje Demirit që ka folur keq për të. Demir kujdeset për shtëpinë e Xhandanit. Demir mëson se Murat është pronari i ri i shtëpisë dhe vendos të largohet.

Demir e ndalon Ojkyn të takohet me Xhandanin. Xhemal ndjek Ojkyn dhe Demirin. Demir kërcënon Xhemalin të qëndrojë larg tyre. Xhemal dyshon se Ojky është vajza e tij. Demir vendos që ata të qëndrojnë në një hotel dhe Ojky mërzitet. Demir i thotë Ojkysë se mamaja e ka braktisur. Ojky mërzitet shumë dhe mbyllet në tualet duke qarë.

Demir i premton Ojkysë se nuk do e gënjejë më. Ugur del nga burgu dhe zihet me Demirin. Demir i kërkon falje Ugurit dhe pajtohen. Ugur habitet kur mëson se Demir ka shitur makinën për të paguar avokatin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE