Connect with Us

Sot në serialin “Bija ime”/ Ojky dhe Demir largohen nga shtëpia e Xhandanit

Life Style

Sot në serialin “Bija ime”/ Ojky dhe Demir largohen nga shtëpia e Xhandanit

Publikuar

-

Demir i jep shpresa nënës së Ugurit se ai do kthehet. Xhemal përplaset me qëllim me Xhandanin. Demir shkon të takojë Ugurin në burg së bashku me avokatin. Ugur nuk pranon të takohet me Demirin por më pas bindet. Avokati i kërkon Ugurit të dëshmojë kundër Zhiletit që të dalë nga burgu. Ugur ka frikë të dëshmojë kundër tij ndërsa Demir mendon që ata të fillojnë të punojnë si njerëz dhe të heqin dorë nga punët e pista.

Demir shkon të marrë Ojkyn nga shkolla dhe mëson se mamaja e Mertxhanit do vonohet. Ai detyrohet të mbajë Ojkyn dhe Mertxhanin. Demir bëhet xheloz për marrëdhënien e Ojkysë me Mertxhanin. Nëna e Mertxhanit i kërkon falje Demirit që ka folur keq për të. Demir kujdeset për shtëpinë e Xhandanit. Demir mëson se Murat është pronari i ri i shtëpisë dhe vendos të largohet.

Demir e ndalon Ojkyn të takohet me Xhandanin. Xhemal ndjek Ojkyn dhe Demirin. Demir kërcënon Xhemalin të qëndrojë larg tyre. Xhemal dyshon se Ojky është vajza e tij. Demir vendos që ata të qëndrojnë në një hotel dhe Ojky mërzitet. Demir i thotë Ojkysë se mamaja e ka braktisur. Ojky mërzitet shumë dhe mbyllet në tualet duke qarë.

Demir i premton Ojkysë se nuk do e gënjejë më. Ugur del nga burgu dhe zihet me Demirin. Demir i kërkon falje Ugurit dhe pajtohen. Ugur habitet kur mëson se Demir ka shitur makinën për të paguar avokatin.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE