Connect with Us

Albi Nako kujton kohën kur qante për Klaudia Pepën: “Një herë qajnë burrat”

Showbizz

Albi Nako kujton kohën kur qante për Klaudia Pepën: “Një herë qajnë burrat”

Publikuar

-

Koreografi  Albi Nako është emocionuar live në studion e Rudinës teksa ka parë një insert ku shfaqen të dy prindërve të tij duke festuar 50 vjetorin në akademinë e re. Gjatë kësaj kohe ai është shprehur se ndihet më fat që ka dy prindër të tillë po që nuk do të qante.

Duke marrë shkas nga surpriza dhe mesazhi që ish bashkëshortja e tij i bëri para disa kohësh ai është shprehur:

“Kam qarë një herë këtu dhe nuk qaj dy herë. Një heër qajnë burrat thonë dhe unë kam qarë tek Rudina. Ekskluzivisht për ty qava dhe bëra prova para se të qaja, sigurisht”, u shpreh ai.

Kujtojmë se pas ndarjes nga balerina Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje dashurie mes tij dhe Alba Hoxhës, me të cilën ka qenë sot i ftuar në emisionin Rudina.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: