Connect with Us

“Aty zbulova konjakun”/ Kastro Zizo tregon si filloi varësia e tij ndaj alkolit

Showbizz

“Aty zbulova konjakun”/ Kastro Zizo tregon si filloi varësia e tij ndaj alkolit

Publikuar

-

Prej disa vitesh, moderatori dhe këngëtari shqiptar Kastro Zizo, ka përballuar luftën e tij me alkolin edhe pse asnjëhere nuk ka folur për këtë në publik dhe arsyet e këtij veprimi.

Por i ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, ai është pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se cilat ishin arsyet që ai filloi këtë ves të tmerrshëm dhe cili ka qenë gjesti më i madh i dashurisë që ai ka bërë për një femër.

“Kam qenë në vit të dytë gjimnaz, dhe kisha një tipe në klasë. Thoja: si t`ia bëj? Si t`ia bëj? Kishim një mbledhje dhe marr mikrofonin dhe filloj të këndoj këngën ‘Yesterday’, pa sens fare. Dhe ajo ma injoroi. Unë pata atë zhgënjimin tim, dhe aty zbulova konjakun”, është shprehur moderatori.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE