Connect with Us

“Do të ishte diçka e dhimbshme”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi “fillon” të japë këshilla

Showbizz

“Do të ishte diçka e dhimbshme”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi “fillon” të japë këshilla

Publikuar

-

Prej disa muajsh, lajmi i ndarjes së reperit shqiptar Stresi me bashkëshorten e tij Keisi ka bërë bujë dhe ende vazhdon të komentohet.

Ende s’janë bërë të ditura arsyet e ndarjes së tyre, mirëpo gjatë një interviste së fundmi, Stresi pranoi se kishte qenë faji i tij, pasi është pak mistrec.

“Mediat rozë gjithmonë spekulojnë, nuk është e vërtetë ajo çfarë flitet në media. Jemi në një menopauzë të vogël”- u shpreh reperi, duke na lënë të besojmë se ata do të rikthehen sërish.

Por Keisi ka nisur të ndajë eksperiencën e lidhjes së saj me ndjekësit në rrjete sociale.

Keisi e di mirë ç’do të thotë të mbash një lidhje në distancë, ndaj i ka dhënë këshillën e duhur një ndjekëseje.

“Ndonjë këshillë për lidhjet në distancë? Jam në një të tillë dhe është shumë e vështirë.”- i shkruan ndjekësja, të cilës Keisi ia kthen:

“Duhet të mësosh që të mos lejosh që gjithçka e vogël të ndikojë tek ti, përndryshe do të ishte diçka e dhimbshme për të gjithë.”- ka treguar ajo.

Keisi dhe Stresi kanë jetuar prej kohësh një lidhje në distancë, pasi partnerja e reperit jetonte dhe vazhdon të jetojë në Kanada.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: