Connect with Us

“Do të merrni një lajm shumë të mirë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Life Style

“Do të merrni një lajm shumë të mirë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi

Një pengesë nga e kaluara do evidentohet në jetën tuaj personale në bashkëpunim apo në martesën tuaj. Përpiquni ta kapërceni pa egoizëm.

Demi
Një cështje pune apo shoqërore do komplikoj disi jetën tuaj duke ju lënë të varur disi nga një lajm apo pritshmëri që vjen nga të tjerët.

Binjakët
Do keni një përballje, një sherr apo një kujtim që nuk ju lejon të zhvilloheni ashtu sic duhet në ecurinë e kohës.

Gaforrja
Nje ceshtje familjare dhe karriere do perplaset sot ne jeten tuaj dhe ju duhet te vendosni cilen ane do mbani me teper ne varesi edhe te se kaluares.

Luani
Nje vendimarrje ne lidhje, nje ndryshim menyre jetese, vendi apo shteti do ju vonoj apo do nxjerr pengesa qe vijne me shume nga te afermit.

Virgjeresha
Dita e sotme do ju kujtoj nje ceshtje ekonomike te veshtire dhe qe nuk do merrni me guximin te beni ndonje levizje apo investim ne kete moment.

Peshorja
Ne jeten personale do hasni kundershtimin apo antagonizmin e disa personave njekohesisht te cilet duket se kete periudhe nuk duan t’ju hapin rruge.

Akrepi
Ne lidhje me punen mos tregoni egoizem apo kundershtime te pakuptimta duke prishur keshtu nivelin e komunikimit me persona te rendesishem.

Shigjetari
Ne nje ceshtje shoqerore do komplikohen situatat pasi me sa duket mund te jene komplikuar edhe ndjenjat. Kujdes me egoizmin.

Bricjapi
Merruni kryesisht me ceshtje familjare por jo me egoizmin qe mund te beni gjithcka por duke i mbeshtetur veprimet tuaja edhe me gjera konkrete.

Ujori
Do keni lajme shume te mira por nuk do doni t’i ndani me te tjeret pasi do doni qe suksesin apo gjerat e mira t’i mbani vetem per vete.

Peshqit
Mos pretendoni te beni shpenzime qe te dukeni apo te ledhatoni egoizmin tuaj. Duhet te jeni me te matur pasi keni edhe detyrime.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

FOTO-Bikinit që “çmendën” VIP-at/ Zbuloni cili ishte modeli më i përdorur në vitin 2019

Publikuar

-

Nga

demi rose me bikini

Edhe pse stina e verës ka kaluar, moti është ende i ngrohtë dhe ne mund të kalojmë një fundjavë në plazh. Por nëse doni të dukeni bukur, duhet të vishni këtë model i cili ishte modeli më në modë i kostumeve të banjës bikini për 2019. Shumë nga të famshmit e influencuesit që ndiqen nga […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Zbuloni “sekretin” si të qëroni një shegë në mënyrën perfekte

Publikuar

-

Nga

A e dini se i keni qëruar shegët gjithnjë gabim? Kjo video që do e shikoni më poshtë do t’jua vërtetojë. Videoja e cila ka marrë 3 milionë klikime dhe është shpërndarë me mijëra herë,  tregon sesi mund të hapësh një shegë në më pak se një minutë ‘çmendur” internetin. Në disa pamje te postuara […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

VIDEO-Shpikja më e “pështirë” në botë/ Krijohet mbrojtëse telefoni me lëkurë njeriu

Publikuar

-

Nga

Jeni në vështirësi dhe nuk po gjeni një mbajtëse telefoni të duhur për ju? Mbase kjo është zgjidhja e duhur. Mund të duket paksa e çuditshme, por kjo është pikërisht ajo që ka bërë Marc Teyssier dhe kolegët e tij. Ata kanë krijuar lëkurë artificiale për celularë, edhe pse artificiale lëkura e krijuar është shumë […]

LEXO TE PLOTE