Connect with Us

“Edhe gjyshi im e sheh motin për ty”/ Albi Nako ngacmon Albën në emision, flet për martesën

Showbizz

“Edhe gjyshi im e sheh motin për ty”/ Albi Nako ngacmon Albën në emision, flet për martesën

Publikuar

-

Koreografi Albi Nako dhe ballerina Alba Hoxha kanë qenë të ftuar pasditen e sotme në emisionin e Rudina Magjistarit.

Prej kohësh dy personazhet janë përfolur për një romancë dashurie mes tyre që në fakt është mohuar gjithnjë nga të dyja palët.

Gjatë intervistës me moderatoren ka patur batuta nga Albi Nako i cili ka treguar se të gjithë e shohin motin prej Albës, madje edhe gjyshi i tij.

“Të gjithë e shohin motin vetëm për Albën. Edhe gjyshi im e shef vetëm për Albën”, duke i bërë të gjithë për të qeshur.

Rudina i ngacmoi të dy edhe për martesën, por Albi diti si ta menaxhojë përgjigjen e tij: “Unë jam në kërkim akoma. Si duket jam i martuar me profesionin”, u shpreh ai, ndërsa Alba nuk foli fare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: