Connect with Us

FOTO- Albano Bogdo përfshihet në një aksident me makinë/ Zbulohen pamjet dhe gjendja e aktorit

Showbizz

FOTO- Albano Bogdo përfshihet në një aksident me makinë/ Zbulohen pamjet dhe gjendja e aktorit

Publikuar

-

Aktori i njohur i emisionit humoristik “Klanifornia”, Albano Bogdo , është përfshirë në një aksident me makinë, mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur tek zona e ish-parkut të autobusave në Rrugën e Kavajës, ku ai udhëtonte me një taksi, mirëpo mjeti ku aktori kishte hipur është përplasur me një makinë të tipit “Ford”.

Siç mund ta shihni në fotot e publikuara nga “Vizion Plus”, Albano është ulur në bordurën e trotuarit për të marrë veten.

Fatmirësisht, nga ngjarja nuk ka asnjë të lënduar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-Unaza e dyshimtë në gishtin e Luana Vjollcës/ Moderatorja fejohet në fshehtësi?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është përfolur prej vitesh për një lidhje dashurie me menaxherin e vipave Krenar Çoçajn. Duket se çifti kanë vendosur të marrin hapin e rëndësishëm për lidhjen e tyre. Dyshimet se Luana dhe Krenari mund të jenë fejuar, i ngre unaza në gishtin e fejesës së moderatores e cila e ka ekspozuar shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kafshon duart që e kanë ushqyer”/ Aurela Gaçe jep mesazhin reflektues

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë në rrjetet sociale një postim që ka të bëjë me reflektimin dhe gabimet që bëjmë në situata të ndryshme. Egoizmi, Mosrespekti dhe Mirësjellja janë në qendër të këtij mesazhi reflektues. “20 vjeç e kaq manipulues situatash. Imagjino kur të rritet. 20 e pak vjet e thotë Unë Unë…Imagjino […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Gashi flet për herë të parë për sëmundjen e tij/ Reperi zbulon frikën më të madhe që e tmerron

Publikuar

-

Nga

Reperi me origjinë shqiptare Gashi është një nga personazhet i cili po ngjit shkallët e suksesit në skenat ndërkombëtare. Reperi numëron disa këngë hit dhe së fundi do të vazhdojë me turin e koncerteve në të gjithë Europën. Ai është shprehur tejet i emocionuar për këtë fakt por krahas postimit të tij në rrjetet sociale, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Mbretëresha e Instagramit tejkalon kufijtë/ Nuk ndalet së pozuari nudo

Publikuar

-

Nga

Demi Rose nuk njeh kufij. Modelja e famshme e Instagramit vazhdon të pozojë nudo duke ndezur kështu imagjinatën e meshkujve. Duket se këtë fundvit Demi ka vendosur t’iu dhurojë ndjekësve të saj të tilla dhurata. Nëpërmjet disa fotove të ndara në Instastory Demi ka treguar dhe nëj herë linjat e saj duke pozuar e zhveshur. […]

LEXO TE PLOTE