Connect with Us

FOTO- Cassie martohet pas një viti/ Ja si duket këngëtarja me fustanin e nusërisë në muajin e tetë të shtatëzanisë

Showbizz

FOTO- Cassie martohet pas një viti/ Ja si duket këngëtarja me fustanin e nusërisë në muajin e tetë të shtatëzanisë

Publikuar

-

FOTO- Cassie martohet pas një viti/ Ja si duket këngëtarja me fustanin e nusërisë në muajin e tetë të shtatëzanisë

Pak javë më parë, ato njoftuan fejesën e tyre ne rrjetet sociale, por tani Cassie Ventura dhe Alex Fine, u kurorëzuan në martesë dhe tashmë janë burrë dhe grua.

Këngëtarja dhe modelja 33 vjeçare u martua në një ceremoni të vogël dhe intime në Malibu, me trajnerin personal 26 vjeçar, dhe e kanë zbuluar përmes disa fotosh tepër romantike në Instagram.

Në muajin qershor Cassie njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë, dhe në këto foto ajo duket mahnitëse me fustanin e bardhë edhe pse është në muajin e tetë të shtatzënisë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE