Connect with Us

FOTO- Menduam se ishte modele e Calvin Klein por ja çfarë pune bën në të vërtetë Keisi

Showbizz

FOTO- Menduam se ishte modele e Calvin Klein por ja çfarë pune bën në të vërtetë Keisi

Publikuar

-

Prej disa kohësh, ish bashkëshortja e reperit shqiptar Stresi, Keisi, është bërë qëndra e vëmendjes në mediat rozë, për shkak të lajmeve te ndarjes së tyre.

Ajo është bërë tepër aktive në Instagram, dhe shpesh herë bën pyetje dhe pret përgjigje nga fansat në Instagram.

Por së fundmi ajo ka postuar një Instastory, duke treguar dyqanin prestigjioz të Calvin Klein për të cilin kishim menduar se ajo punonte si modele.

“Shtëpia ime e dytë”, shkruan Keisi duke treguar se punon thjesht si një kasiere për firmën “Calvin Klein”.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE