Connect with Us

Fotot- “Më pëlqen kur…”/ Olta Gixhari surprizon sërish, ja fotoja “bombë” pa të brendshme

Showbizz

Fotot- “Më pëlqen kur…”/ Olta Gixhari surprizon sërish, ja fotoja “bombë” pa të brendshme

Publikuar

-

Fotot- “Më pëlqen kur…”/ Olta Gixhari surprizon sërish, ja fotoja “bombë” pa të brendshme

Ajo njihet për fotot e saj provokuese dhe seksi në të njëjtën kohë me të cilat cmend fansat në Instagram. Aktorja shqiptare, Olta Gixhari vijon sërish t’i tërbojë të  gjithë duke u shfaqur pa të brendshme.

Së fundmi aktorja është shfaqur e veshur me një fustan të gjelbër me një përshkrim tepër interesant.

“Me pëlqen kur të tjerët me thërrasin sinjorita”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, ku shihet se edhe kësaj here aktorja nuk ka të veshur të brendshme.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE