Connect with Us

FOTOT- Shqipëria dhe Kosova në “Miss Globe”/ Njihuni me dy vajzat seksi që do të na përfaqësojnë

Showbizz

FOTOT- Shqipëria dhe Kosova në “Miss Globe”/ Njihuni me dy vajzat seksi që do të na përfaqësojnë

Publikuar

-

Më datë 21 tetor, do të zhvillohet në Filipine, spektakli më i ndjekur në botë “Miss Globe”. Por cilat vajza do të na përfaqësojnë?

Eriona Sejdiu dhe Klea Bushi do të jene dy bukuroshet që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në “Miss Globe”.

Klea Bushi është përfaqësuese e Shqipërisë dhe prej 22 vitesh jeton në Itali. Më herët ajo ka fituar edhe “Miss Pavarësia”.

Ndërsa bukuroshja nga Kosova, Eriona Sejdiu është vetëm 19 vjeçe dhe studion Shkenca Juridike në Prishtinë.

Për më tepër, më sipër do të shikoni fotot më të pëlqyera të vajzave seksi shqiptare të cilat kanë pozuar edhe me flamuret e vëndeve përkatës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Braktisi studimet për të udhëtuar botën/ Studentja që publikon foto nudo dhe video të nxehta për para

Publikuar

-

Nga

Kaya Corbridge ka përmbushur ëndrrën e saj për të fituar para nëpërmjet realizmit të fotove nudo dhe provokuese në rrjetet sociale. Ajo vendosi të braktiste studimet për marrëdhënie ndërkombëtare në mënyrë që të fitonte sa më shumë para që të udhëtonte në të gjithë botën. Kaya ka një numër të madh ndjekësish dhe ka treguar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë/ “Uragani” i muzikës shqiptare jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e saj. Sot pasdite do të publikohet klipi i saj më i ri “Veten e dua gjallë” dhe ndjekësit e saj të shumtë mezi po e presin. Ndryshe nga herët e tjera me këngët plot energji, Aurela këtë herë vjen me një mesazh shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më seksi e botërorit/ Fotot e ruses që çmendi tifozët më pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i  çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram. Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnessi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj […]

LEXO TE PLOTE