Connect with Us

Horoskopi ditor 10 tetor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e enjte për ju

Life Style

Horoskopi ditor 10 tetor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e enjte për ju

Publikuar

-

Dashi

Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment interesant për beqarët që duan të bëjnë projekte afatgjata.

Puna: Sot, takimet për të zgjidhur negociatat e gjata dhe çështjet e punës do të favorizohen.

Demi

Dashuria: Ndryshime të mëdha vijnë për shumë nga Demët, madje edhe në sferën sentimentale. Shumë prej jush do të zbatojnë një revolucion të vërtetë në jetën private. Beqarët do bëjnë gjithçka për të fituar një person që i tërheq, por nuk do të jetë e lehtë.

Puna: Dikush nga shenja sot mund të ngrejë zërin për të mbrojtur përparësitë e tij. Bëjeni, por me diplomaci.

Binjakët

Dashuria: Pasiguri dhe paqëndrueshmëri në dashuri, por kësaj radhe nuk do të jetë rasti të bëni të ndjeheni të dekurajuar, është vetëm një moment kalimtar! Është koha që beqarët të hidhen në histori të rëndësishme dhe konstruktive.

Puna: Do të jeni shumë krijues dhe aftësia juaj nuk do të kalojë pa u vënë re. Do të keni njohje të merituar.

Gaforrja

Dashuria: Një figurë e paqartë do të ndërhyjë në jetën tuaj private dhe sigurisht që nuk do ti bëjë mirë historisë tuaj. Do të ketë rreziqe. Beqarët që janë ende në kërkim të dashurisë do të kenë atë që duhet për të gjetur.

Puna: Një negociatë tregtare tani mund të përfundohet, por së pari duhet të kontrollohet.

Luani

Dashuria: Yjet sot sinjalizojnë se dashuria do të vazhdojë të shkojë mirë dhe ndjenjat që do të përjetoni do të zvogëlojnë tensionin dhe nervozizmin. Falë pranisë së Hënës, beqarët do të jetojnë një ditë përrallore përsa i përket dashurisë.

Puna: Do të duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj profesionale, por mos u shqetësoni, gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur.

Virgjëresha

Dashuria: Ditë e qetë, do t’i kushtoheni më shumë vetes dhe familjes suaj. Disa nga ju gjithashtu do të mendojnë për ndryshimin e qëndrimit tuaj me të dashurin tuaj. Miqësitë do t’i japin beqarëve momente të paharrueshme.

Puna: Një qetësi e madhe edhe në mjedisin profesional: do të vendoset një atmosferë më e qetë me shefin tuaj.

Peshorja

Dashuria: Sipas yjeve sot do të jetë mundësia që një miqësi të shndërrohet në dashuri ose që të mund të takoni një shpirt binjak falë një miku, kështu që pranoni ftesa për darkë jashtë apo në ngjarje të tjera sociale. Lajm i mirë edhe për zemrat e vetmuara!

Puna: Do të kaloni një ditë të ngjeshur me punë dhe do të jepni më të mirën nga vetja në çdo projekt.

Akrepi

Dashuria: Dashuria do të kthehet në rozë dhe do t’ju dhurojë emocione të bukura. Edhe në familje dashuria e të dashurve tuaj do të shërbejë për të ngritur shpirtin tuaj në qiell. Beqarët do përjetojnë takime emocionuese dhe do të bëjnë njohje të reja të këndshme.

Puna: Qielli juaj do të jetë i favorshëm, kjo tregon se do të ketë mundësi të shkëlqyera pune dhe mundësi për të rritur fitimet.

Shigjetari

Dashuria: Dashuria ju bën joshës dhe nëse jeni në çift mund të mbështeteni tek partneri i cili do të shpërndajë të gjitha tensionet me vëmendjet e tij. Beqarët do të jenë në gjendje të marrin gëzime dhe dhimbje nga një person shumë i afërt, nga i cili ata me siguri nuk i prisnin.

Puna: Sqarimi i Marsit do t’ju bëjë më kokëfortë dhe intransigjent, veçanërisht në punë. Do të jesh i pangopur.

Bricjapi

Dashuria: Nuk do të jetë një ditë e lehtë për shumë nga shenjat. Me partnerin do të ketë keqkuptime që mund të degjenerojnë nw sherre. Problemet e vogla dhe të parëndësishme sentimentale do të rrezikojnë ta shkatërrojnë ditën edhe për beqarët.

Puna: Edhe me kolegët e punës gjërat nuk do të përmirësohen, kështu që ndryshoni qëndrimin tuaj dhe përpiquni të jeni më pak konfliktual.

Ujori

Dashuria: Në dashuri do të keni sukses të riktheni harmoninë në çift, mbi të gjitha falë një mirëkuptimi fizik të përtërirë. Marrëdhëniet do të kenë një vrull të fortë pasioni! Marrëdhëniet nuk do jenë më të mira për ata që janë akoma beqarë dhe duan të gjejnë një partner.

Puna: Në punë do të jeni dinamik dhe proaktiv, do të keni sukses të filloni një projekt të rëndësishëm që do të japë fitime të reja.

Peshqit

Dashuria: Horoskopi tregon një mirëkuptim të shkëlqyer fizik me partnerin, i cili do të zgjidhë çdo mosmarrëveshje të mundshme. Sot tërheqja do të jetë shumë e bukur! Kush është vetëm do të bëjë pushtime dhe do të dijë të magjepsë njerëzit që do të takojë në rrugën e tij.

Puna: Puna do të vazhdojë pak me vështirësi për shkak të mërkurit disonant. Sidoqoftë, mos hiqni dorë nga qëllimet tuaja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE