Connect with Us

Noizy publikon momente nga palestra/ Vajzat në Instagram po çmenden pas trupit të tij

Showbizz

Noizy publikon momente nga palestra/ Vajzat në Instagram po çmenden pas trupit të tij

Publikuar

-

Noizy publikon momente nga palestra/ Vajzat në Instagram po çmenden pas trupit të tij

Edhe pse ai është shumë i suksesshëm si artist në skenën shqiptare, reperi Noizy i kushton vëmendje edhe përgatitjes së tij fizike.

Ai është prezent në palestër sa herë i jepet mundësia, për të ruajtur trupin me të cilin po çmend vajzat.

Ndërsa suksesin e arritur e ka dëshmuar përmes disa fotosh të publikuara në rrjetet sociale, ku në plan të parë ka vënë trupin e tij.

Kujtojmë se Noizy po shijon sukseset e këngës së tij më të fundit “Kallabllak”, e cila ka marrë miliona klikime.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE