Connect with Us

“Nuk është e largët”/ Armina Mevlani zbulon detajet për dasmën dhe fustanin e nuses

Showbizz

“Nuk është e largët”/ Armina Mevlani zbulon detajet për dasmën dhe fustanin e nuses

Publikuar

-

Blogerja Armina Mevlani ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në 5”. Armina ka folur për planet e saj të dasmës dhe fustanin e nusërisë. Ajo ka treguar se nuk preferon aspak të jetë një nuse tradicionale. Gjithashtu ka zbuluar se për realizimin e fustanit do të bashkëpunojë me stilistët më të famshëm të modës në botë.

“Nuk dua të jem një nuse tradicionale. Jam për modernen. Duke qenë se merrem edhe me modën. Dua një fustan të gjatë, të personalizuar për mua. Dua edhe disa elemente të çuditshme, të tipit gotik etj. Tek disa nga takimet që kam pasur në udhëtimet e mia kam folur edhe për fustanin e dasmës. Dua ta realizoj në formen e një bashkepunimi edhe fustanin”.

Stilistë të famshëm si Eli Saab, Alberta Ferreti, Alexander McQueen dhe Vivienne Ëestëood, ku njëri prej tyre apo disa do të realizojnë fustanin e saj.

Armina u shpreh se dasma është e afërt dhe nuk e ka me nxitim pasi e quan Shkëlzen Berishën bashkëshort prej kohësh ndonëse nuk janë celebruar.

“Nuk kam asgjë me nxitim për momentin përsa i përket dasmës. Me Shkëlzenin kemi vite që bashkëjetojmë, e konsideroj bashkëshort prej kohësh. Nuk kemi bërë celebrim. Të dy e duam dasmën, nuk do vonohet edhe shumë”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: