Connect with Us

Ojky i tregon Demirit çfarë i ka mbajtur sekret, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Ojky i tregon Demirit çfarë i ka mbajtur sekret, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan hap një klinikë të re. Xhemal blen shtëpi pranë klinikës së Xhandanit. Ugur kthehet në shtëpi dhe nëna e tij gëzohet pa masë. Demir dhe Ugur vendosin të gjejnë nënën e Ojkyt. Ata bëjnë një listë me ish-të dashurat e Demirit. Xhemal kërkon para borxh. Asu kujton ndjenjat që ka shkruar në ditar kur ishte shtatzënë. Ojky i kërkon ndihmë Demirit për detyrat e shkollës por ai nuk arrin t’i zgjidhë ushtrimet. Ojky i tregon Demirit gjërat që i ka mbajtur fshehur. Demir mëson se Ojky është zënë me Ilajdën dhe një ditë ka lënë shkollën me Mertxhanin. Ugur çon Ojkyn në shkollë dhe aty takohet me një vajzë.

Ajo e komplimenton Ugurin që kujdeset për Ojkyn. Ugur shtiret sikur Ojky është vajza e tij. Ojky e gënjen mësuesen dhe i thotë se kanë blerë shtëpi të re. Xhemal përpiqet të bëhet shok me Xhandanin. Demir takohet me ish-të dashurat por asnjëra prej tyre nuk është nëna e Ojkyt. Ojky i tregon Demirit se Ugur ka rënë në dashuri me një vajzë. Xhandan telefonon Demirin por ai nuk dëshiron të flasë me të. Xhandan i kërkon Ojkyt adresën e shtëpisë sepse ka dëshirë ta takojë. Demir e ndalon Ojkyn të takohet me Xhandanin. Demir i tregon Ojkysë që e gjeti tezen e saj. Ojky mërzitet kur mëson që tezja e saj nuk do kthehet. Demir pyet Ojkyn çfarë po i fsheh.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE