Connect with Us

Ojky i tregon Demirit çfarë i ka mbajtur sekret, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Ojky i tregon Demirit çfarë i ka mbajtur sekret, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan hap një klinikë të re. Xhemal blen shtëpi pranë klinikës së Xhandanit. Ugur kthehet në shtëpi dhe nëna e tij gëzohet pa masë. Demir dhe Ugur vendosin të gjejnë nënën e Ojkyt. Ata bëjnë një listë me ish-të dashurat e Demirit. Xhemal kërkon para borxh. Asu kujton ndjenjat që ka shkruar në ditar kur ishte shtatzënë. Ojky i kërkon ndihmë Demirit për detyrat e shkollës por ai nuk arrin t’i zgjidhë ushtrimet. Ojky i tregon Demirit gjërat që i ka mbajtur fshehur. Demir mëson se Ojky është zënë me Ilajdën dhe një ditë ka lënë shkollën me Mertxhanin. Ugur çon Ojkyn në shkollë dhe aty takohet me një vajzë.

Ajo e komplimenton Ugurin që kujdeset për Ojkyn. Ugur shtiret sikur Ojky është vajza e tij. Ojky e gënjen mësuesen dhe i thotë se kanë blerë shtëpi të re. Xhemal përpiqet të bëhet shok me Xhandanin. Demir takohet me ish-të dashurat por asnjëra prej tyre nuk është nëna e Ojkyt. Ojky i tregon Demirit se Ugur ka rënë në dashuri me një vajzë. Xhandan telefonon Demirin por ai nuk dëshiron të flasë me të. Xhandan i kërkon Ojkyt adresën e shtëpisë sepse ka dëshirë ta takojë. Demir e ndalon Ojkyn të takohet me Xhandanin. Demir i tregon Ojkysë që e gjeti tezen e saj. Ojky mërzitet kur mëson që tezja e saj nuk do kthehet. Demir pyet Ojkyn çfarë po i fsheh.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE