Connect with Us

Shumë pranë njëri-tjetrit/ Rudina Dembacaj fotografohet me bashkëshortin

Showbizz

Shumë pranë njëri-tjetrit/ Rudina Dembacaj fotografohet me bashkëshortin

Publikuar

-

Aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes të shtypit rozë përsa i përket jetës private.

Prej ditësh ajo përflitet për ndarjen nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj dhe mendohet se shkaku i kësaj ndarje është tradhtia e moderatores.

Por që pas publikimit të lajmit Rudina dhe Aleksandri kanë publikuar foto që kanë konfuzuar mediat duke menduar se ata vazhdojnë ende bashkë.

Së fundi paparacët kanë shkrepur disa foto të çiftit ku shihen të ulur në një kafe dhe shumë pranë njëri-tjetrin.

Mes tyre duket se gjërat shkojnë mirë por kjo nuk tregon faktin nëse janë ndarë apo janë bashkë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: