Connect with Us

Sot është një nga reperët më të kërkuar/ Por ja si dukej Gjiko kur ishte i vogël

Showbizz

Sot është një nga reperët më të kërkuar/ Por ja si dukej Gjiko kur ishte i vogël

Publikuar

-

Gjiko është një nga reperët më të kërkuar dhe të ndjekur nga publiku. Këngët e tij janë shndërruar menjëherë në hite dhe po korr shumë sukses në karrierën e tij muzikore.

Gjatë këtyre viteve në skenë kanë ndryshuar shumë gjëra në jetën e tij private pasi është i martuar me moderatoren Elita Rudi dhe kanë një djalë të cilin e quajnë Zëri/

Së fundi Elita ka surprizuar ndjekësit e saj dhe të reperit duke publikuar foto nga fëmijëria e Gjiko. Ka pak ndryshime të vogla në pamje por buzëqeshja mbetet e njëjtë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE