Connect with Us

VIDEO-“A është kjo vajza misterioze e pishinës”/ Gazetari “nxjerr zbuluar” Jonidën, Romeon, Borën dhe Donaldin

Showbizz

VIDEO-“A është kjo vajza misterioze e pishinës”/ Gazetari “nxjerr zbuluar” Jonidën, Romeon, Borën dhe Donaldin

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë pasi përfliten për një romancë dashurie.

Ndonëse nuk kemi patur një deklaratë dashurie në publik Jonida dhe Romeo janë kapur shpesh herë mat nga paparacët. Këtë herë paparaci i fundit që i kapi mat është gazetari Ervin Kurti.

Ervini ka kapur një video ku në pamje shihen qartë Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi të cilët janë të pranishëm në një festë të përbashkët.

Në videon ku çifti shihet pranë njëri-tjetrit, gazetari shkruan: “A është kjo vajza misterioze e pishinës?” Këtë video Jonida e ka ndarë në Instastory ku i përgjigjet gazetarit: “ O Ervin, o pis”.

Por kjo video nuk ka nxjerrë zbuluar vetëm Jonidën dhe Romeon por edhe Donaldin dhe Borën që shihen shumë pranë njëri-tjetrit në një kënd tjetër.

Kujtojmë se Jonida dhe Romeo u kapën mat për herë të parë në pishina ku aktori përqafonte dhe puthte vajzën “mistrioze” që ishte Jonida Maliqi./ CNA.al

1 Koment

1 Comment

  1. Martin

    11 Tetor, 2019 at 12:37 am

    Hajde nivel, hajde (?!) O Ervin o pis…cfare?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE