Connect with Us

VIDEO- Djali kërkon ta përqafojë gjatë raportimit live/Ja reagimi i gazetares së njohur

Kuriozitete

VIDEO- Djali kërkon ta përqafojë gjatë raportimit live/Ja reagimi i gazetares së njohur

Publikuar

-

Drejtuesit e lajmeve të cilët janë live,  shpesh përjetojnë momente të papritura gjatë raportimit. Kjo i ka ndodhur edhe një gazetareje të NBC, e cila është vënë në siklet, teksa po drejtonte edicionin informative të lajmeve.

Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij.

Gazetarja e zënë në befasi ka buzëqeshur dhe më pas është munduar që të ruajë seriozitetin, duke kërkuar edhe falje në studio. “Fëmijët e mi janë këtu, kështu janë live-et në televizion”, u shpreh ajo, ndërsa vijoi më tej me raportimin live në studio.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

maribeth munoz@munoz_maribeth

@TheView @WhoopiGoldberg @JoyVBehar @disney Sometimes unexpected breaking news happens while you’re reporting breaking news. pic.twitter.com/vRAWobaPAh

FAMILY VALUES from the childless woman .@MeghanMcCain ???

Embedded video

See maribeth munoz’s other Tweets

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: