Connect with Us

Video- “Ishte një zhgënjim i madh”/ Kastro Zizo rrëfen eksperiencën e hidhur me Cameron Diaz

Showbizz

Video- “Ishte një zhgënjim i madh”/ Kastro Zizo rrëfen eksperiencën e hidhur me Cameron Diaz

Publikuar

-

Edhe pse i ka munguar prej disa kohësh skenës shqiptare me këngët e tij, këngëtari Kastro Zizo është tepër aktiv në televizion, ku moderon emisionin “Late Night Show” me personazhe tepër pikantë.

Së fundmi, Kastro ka qënë i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku ka rrëfyer për herë të parë për jetën e tij private dhe jo vetëm.

Kastro u bë pjesë e rubrikës “Pyetje Hot”, ku duhej t`i përgjigjej pyetjeve ‘djegëse’ të moderatores Ester Bylyku, e cila e pyeti nëse ka dy figura publike që kanë humbur respektin e tij dhe pse.

“Një nga ato ka qenë Cameron Diaz. Po e them tani për here të parë. Pas një mini-flirti, gati një mujor, me Diaz, pata një zhgënjim shumë të madh, sepse shkova në hotel dhe e gjeta jo me një por me dy të tjerë, të cilët njëri prej tyre ishte zezak. U tremba për momentin por… Mendimi i parë ishte të futesha dhe unë në krevat me ta, pastaj u tremba dhe dola nga dhoma.”

Më pas ai u shpreh se personazhi i dytë publik që ka humbur respektin e tij është Penelope Cruz, të cilës ia ka shënuar emrin në telefon “Lopja ime”.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: