Connect with Us

E lindur për të bërë spektakël/ Luana Vjollca publikon videon që i thotë të gjitha

Showbizz

E lindur për të bërë spektakël/ Luana Vjollca publikon videon që i thotë të gjitha

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca mesa duket do të qëndrojë gjatë në televizion dhe ka lindur për të bërë këtë gjë.  Këtë na e ka kujtuar vetë ajo me një video që përmbledh disa nga momentet më të mira të saj në skenë dhe jashtë saj.

Në video duket Luana e vogël e cila këndon dhe kërcen përkrah Marinës, dhe më pas vazhdon me momente nga koncertet e saj apo emisioni “Shiko kush Luan”.

Moderatorja nisi me sukses emisionin e saj “Shiko kush Luan”, për të mos përmendur projektet muzikore që publikoi gjatë verës duke depërtuar fuqishëm në tregun e muzikës, madje edhe atë ndërkombëtar me bashkëpunimin me Faydee.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: