Connect with Us

Foto-“Ta kishe emrin Ylbere”/ Lori Hoxha tregon fjalën më të shëmtuar në gjuhën shqipe

Showbizz

Foto-“Ta kishe emrin Ylbere”/ Lori Hoxha tregon fjalën më të shëmtuar në gjuhën shqipe

Publikuar

-

Ajo është një nga vajzat më të njohura por edhe më aktive në rrjetet sociale ku tregon momente nga përditshmëria e saj.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka shprehur së fundmi një mos-pëlqim që ajo ka ndaj emrit të saj.

Në një postim në Facebook, ajo është shprehur se fjala ylber është më e shëmtuara në gjuhën shqipe. “Unë mendoj se fjala Ylber është fjala më e shëmtuar në gjuhën shqipe, nëse ju intereson”, shprehet ajo.

Teksa është ngacmuar nga një mikeshë e saj, sikur ta kishte emrin Ylbere, Lori Hoxha është përgjigjur: “Lorela nuk është shumë më mirë jo.”

Kujtojmë se emri i saj Lorela por që të gjithë e thërrasin Lori, është vendosur nga babai i saj, i ndjeri Dritan Hoxha.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: