Connect with Us

Horoskopi ditor 11 tetor 2019/ Paratë dhe dashuria, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Life Style

Horoskopi ditor 11 tetor 2019/ Paratë dhe dashuria, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Publikuar

-

Dashi

Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon. Beqarët do kenë kthime dashurore dhe do të jenë në gjendje të rimarrin entuziazmin për të ardhmen.

Puna: Ju duhet të rimerrni vendosmërinë dhe këmbënguljen që keni humbur për një kohë. Sidoqoftë, një lajm interesant po vjen.

Demi

Dashuria: Shumë çifte mund të planifikojnë një bashkëjetesë ose dasmë: do të jetë ëndrra e atyre që e presin këtë moment për kaq shumë kohë! Beqarët, nga ana tjetër, nuk do të ndalojnë së argëtuari dhe gjithmonë do të duan partnerë të rinj, pa lidhje serioze.

Puna: Energjia do të jetë e domosdoshme për ju për të arritur të gjitha qëllimet e përcaktuara falë mbrojtjes së Jupiterit.

Binjakët

Dashuria: Do të keni një dëshirë të madhe për të gjetur dikë që mund t’ju dëgjojë, sot mund të jetë dita e duhur. Do t’ju sjellin dobi nga disa këshilla të vlefshme se çfarë të bëni në jetën private. Çiftet e konsoliduara mund të bëjnë plane për të ardhmen.

Puna: Puna do të jetë një nga fushat e pakta në të cilat do të shkoni me dyahime përpara, por gjithçka shkon për mrekulli.

Gaforrja

Dashuria: Për shumë nga shenja do të ketë histori të reja që mund të nënkuptojnë aq shumë në jetën e tyre. Disa do ta gjejnë personin e duhur përgjithmonë. Beqarët që kërkojnë një aventurë do të jenë të kënaqur dhe mund të përjetojnë emocione të jashtëzakonshme.

Puna: Mos vononi dhe merrni ato vendime që janë të rëndësishme për karrierën tuaj dhe projektet.

Luani

Dashuria: Krizat e çiftit do të kalojnë dhe do ‘jaa lënë vendin një bashkimi të ri. Venusi këmbëngul të garantojë shanse të reja për ata që janë lidhje! Kthime të papritura për beqarët, por edhe dëshira për t’u shoqëruar me njerëz të rinj dhe për të kaluar mbrëmje me miqtë.

Puna: Marsi njofton ndryshime rrënjësore. Do të ketë shumë shanse për të udhëtuar jashtë vendit për punë, në kënaqësinë e madhe të portofolit.

Virgjëresha

Dashuria: Marsi në shenjë e bën këtë ditë të zjarrtë dhe plot me pasion. Ata që janë të lidhur tashmë me dashuri do të përjetojnë emocione të papërshkrueshme! Një lajm i shkëlqyeshëm për zemrat e vetmuara që do të bëjnë takime të rëndësishme, të gatshëm për të bërë ndryshime në jetën e tyre.

Puna: Nëse gjërat nuk shkojnë në rrugën e duhur akoma, mos u shqetësoni, yjet kanë kaq shumë mundësi të reja, shfrytëzoni sa më shumë prej tyre.

Peshorja

Dashuria: Sot do të lini pas dore shumë nga miqësitë tuaja për shkak të ndonjë zhgënjimi, megjithatë nëse keni një lidhje të fortë do të keni mundësi të gjeni kohë për ta jetuar sa më shumë. Beqarët do duhet t’u kushtojnë vëmendje vizitave të këqija.

Puna: Puna vazhdon me një ritëm të kohës së lirë, dhe madje edhe nëse ka rrethana të paparashikuara, do të dini si t’i përballoni.

Akrepi

Dashuria: Sot do të keni mundësi të kuptoni nëse partneri aktual do të jetë personi që do t’ju shoqërojë në jetën tuaj për një kohë të gjatë, apo nëse do të arrini në një pikë thyerjeje. Beqarët mund të bëjnë takime me fat dhe shpresojnë të fillojnë histori të reja.

Puna: Mundësitë e mundësive sot nuk do të mungojnë për të bërë biznes dhe për të negociuar.

Shigjetari

Dashuria: Jetë më të qetë, sot gjërat do të shkojnë më mirë në dashuri dhe tensioni i ditëve të kaluara do të braktisë gradualisht. Në mbrëmje mund të përjetoni momente të gëzueshme. Ditë e mirë për ata që janë vetëm, do të ketë lajme të mira.

Puna: Aktivitetet e punës sot do të jenë shumë stimuluese, projektet e filluara do të zhvillohen mirë dhe kjo do t’ju bëjë të lumtur.

Bricjapi

Dashuria: Harmonia dhe qetësia do të mbretërojnë mes çifteve: është një kohë e mirë për ata që mendojnë se po bëjnë hapin e madh, ekzistojnë të gjitha parakushtet për të thënë po. Për beqarët, ka ende kohë, ata nuk do duan të jenë seriozë, por vetëm të argëtohen.

Puna: Do të jeni sipërmarrës dhe do të jeni në gjendje të mahnitni eprorët tuaj duke parashikuar lëvizjet e tyre. Kujdes nga investimet me rrezik!

Ujori

Dashuria: Në krahasim me ditët e kaluara do të jeni shumë më luftues dhe nuk do të hiqni dorë as për një diskutim të vogël. Partneri do jetë në anën tuaj dhe kjo do të jetë shpërblyese. Një lajm i shkëlqyeshëm për beqarët, edhe ata do të ngarkohen dhe do të jenë gati për të zgjidhur gjithçka.

Puna: Hapen perspektiva të reja për shumë nga ju, e ardhmja shfaqet nën kujdesin e mirë.

Peshqit

Dashuria: Do të ketë mundësi të shkëlqyera sot për të bërë zgjedhje përfundimtare në jetën e dashurisë. Ju do të duhet të vendosni se cilën anë do të merrni dhe të dëshmoni ndjenjat tuaja. Beqarët mund t’i zbulojnë anën e tyre të fshehur një personi.

Puna: Puna do t’ju japë një kënaqësi ekonomike, falë faljes suaj të kursimit dhe gjithashtu për një humor shumë të mirë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: