Connect with Us

“Nëse do diçka…”/ E ulur në shtrat dhe e rrethuar nga qirinjtë, Tayna ndez rrjetin

Showbizz

“Nëse do diçka…”/ E ulur në shtrat dhe e rrethuar nga qirinjtë, Tayna ndez rrjetin

Publikuar

-

Reperja Tayna nuk po ndalet me postimet e nxehta dhe provokative. Së shpejti ajo pritet të publikojë këngën e saj më të re dhe pak nga pak po na zbulon detajet.

Së fundi Tayna shfaqet në një ambient tejet romantik. E rrethuar nga qirinjtë dhe e ulur në shtrat Tayna duket shumë tërheqëse.

Por ajo që tërhoqi vëmenendjen është mbishkrimi me të cilin ka shoqëruar dhe foton. “Kur do diçka të vërtetë, ti e din ku me ardh”, shkruan ajo në Instagram. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet komplimentuese ku shumica prej tyre e quajnë “Mbretëresha e hip hopit”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: