Connect with Us

Redona Koçi pranon të pozojë nudo/ Ky është çmimi i modeles seksi

Showbizz

Redona Koçi pranon të pozojë nudo/ Ky është çmimi i modeles seksi

Publikuar

-

Juristja dhe modelja seksi Redona Koçi ka qenë e ftuar pasditen e  sotme në emisionin Ftesë në 5 ku ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj private.

Në një pyetësor pikant nga moderatorja Redona i është përgjigjur pa patur asnjë lloj kompleksiteti.

Njëra nga pyetjet më pikante ishte: “Cila është oferta e majme për të cilën do të pozonte nudo?”

Juristja seksi është përgjigjur pa hezitim: “Sa më shumë aq më mirë”, duke pranuar kështu që nuk do e kishte aspak problem të pozonte nudo.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Engjëlli im mbrojtës për gjithë jetën”/ Kaltrina Selimi përlot me fjalët për nënën e saj të ndjerë

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë, këngëtarja Kaltrina Selimi ndau lajmin e trishtë për largimin nga jeta të nënës së saj. Pak ditë pas humbjes së saj, këngëtarja ka falenderuar të gjithë ata që i qëndruan pranë në momentet e saj më të vështira. Nëprmjet një postimi në Instagram, përveç falenderimit ka shkruar disa fjalë prekëse për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angelina Jolie e irrituar nga veprimi i Brad Pitt/ Aktori i ka ndaluar rreptësisht këtë gjë

Publikuar

-

Nga

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë komentuar shumë në mediat e huaja përsa i përket ndarjes së tyre të papritur. Edhe pse kanë kaluar tashmë 3 vite që nga ndarja e tyre, ata nuk kanë mundur të shkëputen nga njëri-tjetri për shkak të gjashtë fëmijëve të tyre. Sipas disa burimeve për “Us Ëeekly” kanë treguar […]

LEXO TE PLOTE