Connect with Us

Të çmendur pas Mozzik/ Fansat vrapojnë pas makinës për të takuar reperin

Showbizz

Të çmendur pas Mozzik/ Fansat vrapojnë pas makinës për të takuar reperin

Publikuar

-

Mozzik është një ndër reperët më të dashur të shoëbizit shqiptar. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube dhe ka shumë fansa.

Këtë e tregojnë klubet e natës të  mbushura plot nëpër koncertet e tij si dhe videot e fundit të postuara nga vetë reperi.

Pamjet në video tregojnë një grup fansash që vrapojnë pas makinës së reperit për ta përshëndetur. Reperi nuk ka mundur të mos e ndajë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale këtë moment emocionues për të ./ CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mëngjeset tipike të Demi Rose/ Modelja “ndez” imagjinatën e ndjekësve

Publikuar

-

Nga

demi foto

Ajo është quajtur ndryshe si Mbretëresha e Instagramit dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Demi Rose dhe të gjithë e kuptoni arsyen pse është e tillë. Bukuroshja 24 vjeçare është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbulllakosur dhe gjithashtu për stilin e jetesës që bën. Demi nuk ngurron të ndajë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kim Kardashian zbulon anën e panjohur të Kaney West: “Pas angazhimit me fenë ka ndryshuar shumë”

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian dhe Kaney West janë një nga çiftet më të përfolur në mediat e huaja. Reperi shpesh herë bëhet pjesë e debateve publike dhe madje ka shprehur se do të kandidojë për president. Por pavarësisht debateve të ashpra Kim ka treguar se bashkëshorti i saj është shumë me ndryshe nga sa duket ne publik. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi dhe e përfolur për format e trupit. Të shumta janë vajzat që duan të kenë linjat e saj dhe mundohen ta imitojnë deri në detaj. Por a e dini cila është dieta që Kylie Jenner mban për të ruajtuar linjat  seksi? Avokado Kylie e fillon ditën me […]

LEXO TE PLOTE