Connect with Us

“Të paktën të pata ty”/ Stresi prek me fjalët dedikuar nënës së tij

Showbizz

“Të paktën të pata ty”/ Stresi prek me fjalët dedikuar nënës së tij

Publikuar

-

Reperi i njohur Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave përsa i përket jetës së tij private.

Prej kohësh reperi përflitet për ndarjen nga bashkëshortja e tij dhe ka qenë tepër aktivë në rrjetet sociale duke postuar foto e video pafund që mendohet se i janë dedikuar Kejsit.

Së fundi Stresi ka vendosur të tregojë dashurinë e madhe që ka për nënën e tij dhe mbështetjen pa kushte që i fal ajo.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqet në krah të nënës së tij ai shkruan: “Nese sdo kem asgje ne kete jet sdo kujtoj asgje pervec se tpata ty tpakten 🙏🙏🙏”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: