Connect with Us

“Turp, një zero me bisht”/ Liberta Spahiu ndjen neveri për emisionin “Klanifornia”

Showbizz

“Turp, një zero me bisht”/ Liberta Spahiu ndjen neveri për emisionin “Klanifornia”

Publikuar

-

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu ka reaguar e zemëruar në lidhje me emisionin Klanifornia, në veçanti rolin e Delinda Dishës, e cila u shfaq si Shote Galica.

Një shkrim i publikuar në Prive.al e konsideron emisionin një zero me bisht dhe rolin e Shote Galicës nga Delinda Disha një turp.

Në Instastory Liberta ka publikuar një foto nga emisioni dhe mbi të shkruan: “Turp, marre”, duke e shoqëruar me një emoji që tregon neveri.

Më tej në shkrim thuhej: “E ‘qershia mbi tortë’ ishte njëri prej skeçeve debutuese të aktores Delinda Disha. Shkëlqimi i ndërtuar ndër vite në programin tjetër ku asnjë fjalë nuk lejohet të thuhet rastësisht u ‘zhvesh’ që në paraqitjen e parë me rolin skandaloz të Shotë Galicës. Në një prej pjesëve të rolit, Delinda e cila në tentativën e saj amatoreske për të kopjuar të folurën gegërishte të kosovarëve ngjante në një serbe që tenton të flasë shqip përbuzi luftën e Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës”.

Nuk e dimë nëse ky është një zemërim vetëm për emisionin apo edhe Marinën pasi midis shkrimit thuhet: “Kritikat u rikthyen edhe për Marinën në vazhdën e të njejtave me ato të ‘C’est la vie’”.

Kujtojmë se vite më parë Liberta ka qenë në një lidhje dashurie me reperin Getoar Selimin, një lidhje që sipas saj ka përfunduar për problemet dhe mosmarrëveshjet mes tyre për shkak të punës së saj si gazetare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: