Connect with Us

Endri Prifti zbulon detajin që nuk e kishim ditur/ Tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

Showbizz

Endri Prifti zbulon detajin që nuk e kishim ditur/ Tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

Publikuar

-

Këngëtari shumë i dashur për publikun Endri Prifti ka treguar një nga detajet e jetës së tij që ne nuk e dinim më parë.

Gjatë një sfide në emisionin Shiko Kush Luan, Endri ka zbuluar se studimet nuk I ka mbaruar për flaut ashtu sic e dinin të gjithë për Oboe.

Ai është shprehur se këtë nuk e dinte askush pasi të gjithë mendonin se ai kishte mbaruar studimet për flaut, duke fituar kështu shumë pikë për skuadrën e tij.

Ndërsa i pyetur për cmendurinë më të madhe që ka bërë ndonjëherë për dashurinë Endri është përgjigjur:

“Unë mund të bëj gjithcka për një femër, mund të vras edhe veten, për dashurinë.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: