Connect with Us

FOTO-“Edhe një ditë ka mbetur”/ Probleme në martesë? Tuna dhe Patris sqarojnë gjithçka

Showbizz

FOTO-“Edhe një ditë ka mbetur”/ Probleme në martesë? Tuna dhe Patris sqarojnë gjithçka

Publikuar

-

Largimi i Patris në Amerikë i bëri të gjithë të mendonin se problemet në martesë me këngëtaren Tuna Sejdiu kishin filluar. Spekulimet për ndarje nisën gjithashtu edhe kur këngëtarja shkoi për pushime pa Patrisin dhe pa të birin Tian.

Por me sa duket asgjë nuk është e vërtetë nga ato që thuhen, dhe Patrisi mezi pret të bashkohet me Tunën dhe të birin.

“ Ata po vijnë. Edhe një ditë ka mbetur. Mezi pres të shoh familjen time të bukur”, u shpreh Patrisi në foton e publikuar në Instagram.

Ai ka dhënë lajmin e bukur se familja do të bashkohet dhe kjo i mohon të gjitha thashethemet për ndarje./cna.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kisha 6 muaj që prisja”/ Baby G më në fund realizon “ëndrrën”

Publikuar

-

Nga

Baby G prej kohësh nuk është aktive në muzikë por në rrjetet sociale është një nga personazhet më aktive. Reperja duket se po e shijon në maksimum jetën duke u dëfryer në clube nate me shoqërinë dhe kjo vihet re nga postimet e saj në Instagram. Së fundi Baby G ka publikuar një video ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohet e vërteta/ Flori Mumajesi dhe Arilena Ara do të vijnë me një bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i është rikthyer fuqishëm muzikës pas një pause të gjatë. Pak ditë më parë Flori ka publikuar këngën e tij më të fundit “Thjesht të du” e cila është mirëpritur mjaft mirë nga publiku. Pas kësaj u përfol se së shpejti do të vinte me një duet me këngëtaren Arilena […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mario deklaroi në publik se ishte gay/ Oriola Marashi jep mesazhin e fortë: “Mentalitet i ndryshkur”

Publikuar

-

Nga

Grimieri Mario Dedivanoviç, u bë i njohur për publikun pasi prej vitesh punon krah biznesmenes Kim Kardashian. Së fundmi ai ka fituar çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku dhe bëri deklaratën e bujshme duke pranuar se ishte gay. “Dua gjithashtu të them diçka për […]

LEXO TE PLOTE