Connect with Us

I famshëm dhe i pasur/ Gjiko zbulon detaje nga jeta e shtrenjtë dhe automjeti super luksoz

Showbizz

I famshëm dhe i pasur/ Gjiko zbulon detaje nga jeta e shtrenjtë dhe automjeti super luksoz

Publikuar

-

Reperi Gjiko ka arritur të ketë shumë suksese në karrierën e tij muzikore. Si çdo personazh tjetër i njohur i shoëbizit, edhe Gjiko është ndër ato personazhe që nuk ngurron së reklamuari jetën luksoze që bën.

Gjiko ka treguar se së fundi ka bërë një blerje të re e cila është një makinë tejet luksoze. Në një foto të publikuar në Instagram ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Elita Rudin dhe djalin Zërin, reperi ka treguar se tashmë lëviz me shofer.

“Ty nuk t ‘hec pa benzin mu nuk m’hec pa shofer “, shkruan ai krahas fotos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: