Connect with Us

Vildane Zeneli nuk i lë vend imagjinatës / Videot nudo ndezin Instagramin

Showbizz

Vildane Zeneli nuk i lë vend imagjinatës / Videot nudo ndezin Instagramin

Publikuar

-

Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi të showbizit shqiptar. Së fundi modelja i ka vënë flakën rrjetit duke publikuar disa video ku shfaqet shumë provokuese.

Vildane shfaqet nudo ku në pamje duket që mbulon vetëm pjesën e gjoksit duke na treguar se po punon për një projekt të ri.

Kujtojmë se ajo ka modeluar për shumë kompani dhe marka të larta si linjat e veshjeve të Jennifer Lopez, Sweetface, JLO dhe Justsëeet, Baby Phat, Canon, August Silk, Ed Hardy, Vera Wang, Just Cavalli, kozmetikë EBC dhe shumë të tjera.

Përveç shumë fushatave të saj reklamuese dhe modelesh, ajo u shfaq në kopertina të shumta ndërkombëtare dhe në revista duke përfshirë Sports Illustrated, Vogue Paris, One, Kosovarja, revista Westchester, Spa International, Magazine Fitness, MAQ Fitness, MetRx, Supermodel dhe dhjetëra të tjerë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: