Connect with Us

FOTO- Harrojini kunatat rivale/ Jonida dhe Bora janë shembull, ja çfarë bëjnë ato

Showbizz

FOTO- Harrojini kunatat rivale/ Jonida dhe Bora janë shembull, ja çfarë bëjnë ato

Publikuar

-

Prej disa muajsh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe moderatorja Bora Zemani janë vënë në qendër të vemendjes nga mediat rozë për shkak të historive të tyre të dashurisë.

Dy vajzat bukuroshe, përfliten për histori të mundshme dashurie me vëllezërit Veshaj. Jonida dhe Romeo e pranuan lidhjen e tyre në puntatën e parë të emisionit “3-shat”, nëpërmjet një puthjeje të papritur, ndërsa Bora dhe Donaldi ende nuk kanë konfirmuar aludimet.

Ata shpesh shihen në prani të njëri-tjetrit dhe herë pas here ngacmohen me batuta.

Megjithatë pavarësisht se ende nuk kanë bërë diçka zyrtare, Bora dhe Jonida kanë një marrëdhënie për t’u marrë shembull.

Së fundmi, Jonida ka postuar një foto me kunatën e saj, Borën duke shkruar :”Ja tek e kam unë një foto normale së bashku”, duke treguar kështu marrëdhënien e tyre të mrekullueshme.

Kujtojmë se Bora dhe Jonida së shpejti do të jenë në një projekt të ri së bashku të quajtur “ADC”, ku do të prezantojnë veshje të krijuara prej tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është shprehur se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshortin e saj. Së fundmi, Rudina ka ndarë në Instagram foto e video me të voglën e saj pranë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE