Connect with Us

FOTO- Luana Vjollca “mburret” se punon edhe të dielën, por komentuesja shpërthen kundër këngëtares

Showbizz

FOTO- Luana Vjollca “mburret” se punon edhe të dielën, por komentuesja shpërthen kundër këngëtares

Publikuar

-

FOTO- Luana Vjollca “mburret” se punon edhe të dielën, por komentuesja shpërthen kundër këngëtares

Edhe pse është ditë pushimi, dita e dielë e ka gjetur në punë moderatoren seksi Luana Vjollca.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Luana shfaqet e veshur sportive dhe tregon se po punon për projekte të reja përpos emisionit “Shiko kush Luan”.

“Dita ime e dielë është… dita e pushimit që shfrytëzohet për punë të tjera”, ka shkruar ajo ndërkohë që shkrimin e ka shoqëruar me emojin e muzikës.

Por kjo nuk i ka pëlqyer një komentueseje, e cila ka shkruar se është lodhur me këngët e saj koti. Ajo shkruan:”Po ca e harxhon kot ate diten pushim me kenge idiote qe ben po ik futja gjumit aty mos na lodh dhe ne aman”.

Mesa duket jo të gjithë i pëlqejnë këngët e moderatores seksi, Luana Vjollca./CNA.al

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE