Connect with Us

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

Kuriozitete

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

Publikuar

-

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

A është kjo martesa që do e dëshironte çdo mashkull në ketë planet?

Nëse po, duhet të merrni shembull nga ky burrë. Bashkë me dy gratë e tij, Cody po rrit tre fëmijë dhe së shpejti planifikojnë që të martohen si një treshe.

Por kjo nuk mbaron këtu sepse Cody, Kayla Kurkowski dhe Katherine Zepernick, janë të lirë gjithashtu që të dalin me sa persona të duan jashtë lidhjes së tyre.

Cody dhe Kayla Kurkoewski janë të martuar bashkë dhe më pas njohën në rrjetet sociale Katherine, me të cilën formuan një treshe, dhe më pas Katherine u shpërngul në shtëpinë e tyre ne Ohio.

Në shkurt të këtij viti ato i uruan mirëseardhjen një vajzë të vogël Khloe-Rae, e cila është fëmija i tretë i Kayla dhe Cody-t.

Tashmë treshja planifikojnë që të martohen në vitin 2022, të hapin një biznes si dhe të sjellin në jetë 3 ose më shumë fëmijë të tjerë./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Këto 6 pyetje do t’ju ndihmojnë të kuptoni se çfarë dëshiron në të vërtetë shpirti juaj

Publikuar

-

Nga

1.Cfarë ju bën të lumtur? Kjo është një pyetje e bukur e thjeshtë, megjithëse ndonjëherë është e vështirë të përgjigjesh. Cfarë ju bën vërtet të lumtur? Për shembull, a ju bën të lumtur puna juaj e tanishme? Apo është thjesht një mjet për të fituar para? 2.Cfarë doni të bëni? A ka ndonjë gjë që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ankth dhe vetëvlerësim i ulët/ 8 shenja që ju bëjnë të kuptoni nëse jeni rritur në një familje toksike

Publikuar

-

Nga

Ankthi i fshehur, emocione të vërteta dhe vetëvlerësim të ulët – për fat të keq, disa prindër arrijnë t’i kalojnë të gjitha këto cilësi negative për fëmijët e tyre. Egoizmi dhe indiferenca e tyre ndaj ndjenjave të fëmijëve të tyre ndikojnë shumë në fëmijërinë e tyre. Si rezultat, fëmijët fillojnë të kritikojnë veten, ndjehen të pafuqishëm […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Foto-Çfarë nënkuptojnë në të vërtetë emrat dhe logot e markave të famshme botërore

Publikuar

-

Nga

A e dini se cfarë do të thonë shkronjat në emrin IKEA? Apo çfarë e frymëzoi krijuesin e logos Android? “Bright Side” ju sugjeron të hidhni një vështrim në historinë e markave me famë botërore dhe të zbuloni se çfarë ndikoi në krijimin e logove dhe emrave të rëndësishëm. Pepsi Sipas Davis Bradham, krijuesi i […]

LEXO TE PLOTE