Connect with Us

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

Kuriozitete

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

Publikuar

-

A është kjo martesa që do e dëshironte çdo mashkull në ketë planet?

Nëse po, duhet të merrni shembull nga ky burrë. Bashkë me dy gratë e tij, Cody po rrit tre fëmijë dhe së shpejti planifikojnë që të martohen si një treshe.

Por kjo nuk mbaron këtu sepse Cody, Kayla Kurkowski dhe Katherine Zepernick, janë të lirë gjithashtu që të dalin me sa persona të duan jashtë lidhjes së tyre.

Cody dhe Kayla Kurkoewski janë të martuar bashkë dhe më pas njohën në rrjetet sociale Katherine, me të cilën formuan një treshe, dhe më pas Katherine u shpërngul në shtëpinë e tyre ne Ohio.

Në shkurt të këtij viti ato i uruan mirëseardhjen një vajzë të vogël Khloe-Rae, e cila është fëmija i tretë i Kayla dhe Cody-t.

Tashmë treshja planifikojnë që të martohen në vitin 2022, të hapin një biznes si dhe të sjellin në jetë 3 ose më shumë fëmijë të tjerë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: