Connect with Us

FOTO- Tayna shfaqet pa reçipeta/ Këngëtarja çmend fansat me postimin e fundit

Showbizz

FOTO- Tayna shfaqet pa reçipeta/ Këngëtarja çmend fansat me postimin e fundit

Publikuar

-

FOTO- Tayna shfaqet pa reçipeta/ Këngëtarja çmend fansat me postimin e fundit

Para pak ditësh, reperja seksi shqiptare Tayna, i çmendi të gjithë fansat e saj me fotot provokuese me fustan të kuq.

Por mesa duket, këngëtarja nuk ka ndërmend të ndalet. Pak orë më parë, Tayna ka publikuar një foto ku shfaqet pa reçipeta dhe duket tepër joshëse.

Kjo ka marrë vëmendjen e fansave të saj, të cilët i ka lënë pa fjalë dhe ka marrë tepër komente pozitive.

Kujtojmë se kënga më e fundit e saj, e quajtur “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin ka bërë namin dhe numëron miliona klikime në YouTube./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE