Connect with Us

Mashkulli më seksi në botë/ William Levy jep mesazhin e fortë

Showbizz

Mashkulli më seksi në botë/ William Levy jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

William Levy është një nga aktorët më të suksesshëm dhe seski në botë. Aio është bërë i njohur për publikun shqiptar në telenovelat si “Quidado con el anhel”, “La tempestad”, “Sortilegio” e shumë të tjera.

Gjithashtu ka marrë pjesë në videoklipin  e këngëtares së famshme botërore Jennifer Lopez, madje u përfolën dhe për një romancë.

Ndërkohë i martuar me Elizabeth Gutierrez, William Levy është baba i dy fëmijëve. Së fundi aktori ka publikuar disa foto në rrjetein social Instagram ku jep një mesazh shumë të fortë për të njerëzit.

“Askush nuk qëndron më i lartë se sa kur përkulet për të ndihmuar një njeri tjetër”, shkruan aktori krahas fotove.

Ndërkaq nuk ka munguar dhe një koment nga bashkëshortja e tij në këtë foto e cila e komplimenton bashkëshortin e saj./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by William Levy / Actor Producer (@willevy) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: