Connect with Us

Tashmë nënë beqare/ Loredana “shqetësohet” për të ardhmen e vajzës

Showbizz

Tashmë nënë beqare/ Loredana “shqetësohet” për të ardhmen e vajzës

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Mozzik, reperja Loredana është përkushtuar totalisht tek vajza e saj Hana dhe karriera muzikore.

Pak orë më parë reperja ka publikuar një status ku flet për të ardhmen e të bijës dhe jep mesazhin që nënat duhet të merakosen për shkollimin dhe edukimin e fëmijëve më shumë se gjithçka tjetër.

“Bëje vajzën tënde kaq të zonjën sat ë mos shqetësohet se kush do të martohet me të. Në vend që të kursesh para për pajën e saj, investoji paratë për shkollimin dhe edukimin e saj, e në vend që ta përgatitësh për jetën bashkëshortore, përgatite të jetë e zonja e vetes për të përballur jetën. Mësoji gjënë më të rëndësishme: vetëvlerësimin dhe dashurinë për veten”, shkruan ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: