Connect with Us

VIDEO- Gashi pozicionohet i pari në Billboard dhe feston me flamurin e Shqipërisë

Showbizz

VIDEO- Gashi pozicionohet i pari në Billboard dhe feston me flamurin e Shqipërisë

Publikuar

-

Reperi me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Gashi është kthyer në një emër shumë të dëgjuar dhe te pelqyer duke bërë që karriera e tij të jetë gjithmonë e në rritje.

Ai gjithmonë ka treguar se rruga drejt famës ka qenë shumë e vështirë por është shpërblyer me suksesin e arritur.Pak orë më parë, ai ka publikuar një video në Instagram duke treguar se ndodhet në vend të parë në Billboard, me albumin e tij më të ri të titulluar me emrin e tiji “Gashi”.

Por nuk mbaron me kaq. Në këtë video ai duket me flamurin shqiptar duke festuar këtë arritje të madhe në jetën e tij prej artisti./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

When you see your billboard gotta run out and start dancing lol

A post shared by GASHi (@gashi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: