Connect with Us

VIDEO- I marrosur pas saj/ Kjo është Miss-i që çmendi Noizyn

Showbizz

VIDEO- I marrosur pas saj/ Kjo është Miss-i që çmendi Noizyn

Publikuar

-

VIDEO- I marrosur pas saj/ Kjo është Miss-i që çmendi Noizyn

Tepër i pëlqyer nga publiku, reperi shqiptar Noizy ka shumë fansa në Shqipëri dhe jo vetëm.

Së fundmi ai ka mbajtur një koncert në Zvicër, në një ndër klubet më të shtrenjta, dhe ka dhuruar një performancë të jashtëzakonshme për audiencën. Gjatë koncertit, ai është parë në shoqërinë e ‘Miss Serbisë’,  Irina Jovanka.

Para pak muajsh, Irina u vendos në qendër të vëmendjes së mediave pasi gjatë një vizite në Kosovë, bukuroshja bëri simbolin e shqiponjës me duar gjatë sfilatës. Ky gjest i saj u quajt skandal nga mediat serbe dhe u komentua gjerë e gjatë.

Por pavarësisht të gjithave, misi ende duket se ruan një dashamirësi për shqiptarët, pasi mbrëmjen e djeshme është filmuar duke kënduar dhe kërcyer shqip në shoqërinë e Noizyt.

Dyshja duket se janë argëtuar shumë së bashku, pasi të dy shihen shumë të buzëqeshur dhe të afërt me njëri-tjetrin./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE