Connect with Us

VIDEO- Instagrami apo televizioni?/ Kiara Tito zbulon se kush paguan më mirë

Showbizz

VIDEO- Instagrami apo televizioni?/ Kiara Tito zbulon se kush paguan më mirë

Publikuar

-

VIDEO- Instagrami apo televizioni?/ Kiara Tito zbulon se kush paguan më mirë

Moderatorja shqiptare Kiara Tito, është kthyer në një personazh tepër të përfolur javët e fundit për shkak të deklaratës së saj ku pranoi operacionet plastike.

Tepër aktive në Instagram, gjithmonë na ka lindur pyetja nëse ajo paguhet më tepër në rrjetet sociale se sa në televizion.

E ftuar së fundmi në emisionin e Dojna Memës, “Një ditë me Dojnën”, moderatorja është pyetur nëse është e pasur dhe me kë mënyrë fiton më shumë.

“E pasur në shpirt,pasuria nuk ka fund, por jam më mirë nga ç’kam qenë vitet e kaluara. Jam në gjendje më të mirë ekonomike.”  Fitohet më shumë nga Instagrami. Flas për veten time, nuk e di. Mund të jetë një kombinim shumë i mirë i të dyjave se pa ekranin nuk mund të jesh e suksesshme në Instagram”, është shprehur Kiara./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-“Jam pak e çuditshme kur…”/ Rita Ora ngre temperaturat, pozon vetem me te brendshme

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora tregoi përmes një fotoje se ishte me grip por ajo nuk ka pyetur dhe pas kësaj ajo është parë duke pozuar në të brendshme në disa foto të reja. Vetëm me të brendshme dhe me një palë xhinse, Rita shkruan: “Tregoni të tjerëve se jam […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lumturinë e vërtetë e gjen tek familja”/ Video më e bukur e fundvitit, Xhensila dhe Bes Kallaku i “ëmbëlsojnë” të gjithë

Publikuar

-

Nga

Ata janë cifti më i komentuar i vitit dhe nuk ngurojnë të jenë në qendër të vëmendjes me publikimet e tyre në rrjetet sociale. Së fundmi Besi, Xhensila dhe vogëlushja e tyre Ajka kanë realizuar videon më të bukur të fundvitit, një kujtim që do ta ruajnë gjithë jetën. Çifti shfaqen të veshur me pizhama, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kush dreqin shtrëngon duart me mësuesen”/ Moderatori tallet me vajzën e saj, Kate Middleton e bën të “pendohet”

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton na është dukur gjithmonë shumë serioze dhe e përmbajtur, ajo me të drejtë “shpërthen” kur bëhet fjalë për fëmijët e saj. Së fundmi, moderatori Greg James në “BBC Radio 1” bëri disa batuta për princeshën Charlotte, lidhur me ditën e saj të parë në shkollë, duke iu referuar […]

LEXO TE PLOTE