Connect with Us

VIDEO-“Qaja gjithë rrugës”/ Çfarë ndodhi në martesën e Rita Latit? Rrëfehet për herë të parë aktorja

Showbizz

VIDEO-“Qaja gjithë rrugës”/ Çfarë ndodhi në martesën e Rita Latit? Rrëfehet për herë të parë aktorja

Publikuar

-

Ajo është aktorja më e pëlqyer nga publiku shqiptar, e cila na ka bërë të qeshim me shumë role të saj të humorit për vite me rradhë.

E ftuar ditën e sotme në “E diell”, Rita Lati ka rrëfyer për herë të parë se çfarë ka ndodhur në martesën e saj të cilën e organizoi kur ishte në kulmin e famës.

Por Rita tregoi se për fat të keq, nuk e mbajti gjatë fustanin e bardhë.

“Kur u nisëm, kisha me vete një çantë me disa gjëra që kisha qepur se isha moderne që atëherë. Kisha qepur gjëra të bukura dhe e mbaja në krah. Kur burri ndalon dhe merr çantën. Më thotë mua ‘ka thënë mëma që nuk duhet të vish me rroba të bardha se je artiste. Silleni thjesht.’ Njerëzve u thanë që do vija paradite, ndërkohë shkova pasdite vetëm që të mos kishte njeri. Si përfundim vajta si nuse komuniste. Qaja gjithë rrugës. Mendonin se qaja që u largova nga shtëpia, unë qaja për fustanin që mezi e gjeta,” tha Rita.

“Një kazan e kam larë katër herë brenda ditës. Se nga ia gjenin një të zezë, nisja e laja nga e para unë në gjithë lagjen, nusja me b*thën më të pastër të kazanit isha unë,” tha ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: