Connect with Us

“Aktorët numërojnë 10 lekëshin”/ Babai nuk e mbështeti, Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat

Showbizz

“Aktorët numërojnë 10 lekëshin”/ Babai nuk e mbështeti, Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat

Publikuar

-

Aktori shqiptar Drilon Hoxha, njihet tashmë për dy filmat e tij të famshëm si “Drejt Fundit” dhe “Dashuria s’mjafton”, të cilat ai i ka realizuar vetë dhe pa ndihmën e askujt.

Por sa ka fituar ai nga këto filma? I ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit”, Driloni ka treguar më shumë për karrierën e tij dhe fitimet që merr nga filmat.

Driloni tegoi se kur nisi profesionin e aktorit, babai nuk kishte besim se ai do arrinte të fitonte para. Por Driloni me filmin e parë bleu shtëpinë ndërsa paratë e filmit të dytë ia dha të atit për t’i vërtetuar atij të kundërtën.

“Shtëpinë e bleva që me filmin e parë, me filmin e dytë kam bërë shumë lekë. Kur u mora në fillim me aktrim më thoshte babai çe do këtë profesion, aktorët rrinë tek pedonalja dhe numërojnë 10 lekëshin. Kur i dërgova babait lekët e filmit të dytë, nuk e besonte që vinin nga kjo”, tha Driloni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: