Connect with Us

Arti në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur,në ditën e lançimit të filmit të tij

Showbizz

Arti në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur,në ditën e lançimit të filmit të tij

Publikuar

-

Sot filmi i famshëm “El Camino” i cili është riprodhimi në formën e një filmi i serialit të famshëm “Breaking Bad”, kishte ditën e tij të lancimit, por një fatkeqësi ndodhi.

Aktori kryesor i cili luante rolin e Ed ,aktori i njohur Robert Forster, ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij.

Aktori 78-vjeçar vuante nga kanceri në tru dhe s’iu desh shumë kohë që kjo sëmundje t’i merrte jetën.

Në momentet e fundit, ai ndodhej pranë familjarëve, katër fëmijëve të tij dhe partneres Denise Grayson.

Forster u nominua për çmimin Oscar në vitin 1998 për rolin e Max Cherry-t, në filmin “Jackie Brown” të  Tarantino-s, rol me të cilin u bë shumë i njohur për publikun./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: